До Посад-Покровського завітав Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні

0
102

Сьогодні до села Посад-Покровське, що входить до складу Чорнобаївської територіальної громади, завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін.

Про це повідомили у Телеграмі Херсонської ОВА.

Разом із начальником Херсонської ОВА Олександром Прокудіним він побував у селі Посад-Покровське та аеропорті «Херсон», аби на власні очі побачити наслідки російської агресії.

Під час зустрічі з  Мареком Шафіном обговорили поточну та соціально-економічну ситуацію в області, а також шляхи відновлення Херсонщини.

22 березня, в рамках робочої поїздки на Херсонщину, Посад-Покровське відвідав Президент України Володимир Зеленський. Внаслідок повномасштабної агресії Росії тут пошкоджено понад 90% будинків та об’єктів соціальної інфраструктури. Зараз у селі триває відновлення електро- та водопостачання, відбудовується медична амбулаторія, люди повертаються.
Глава держави поспілкувався з місцевими мешканцями з приводу поточних проблем, а також оглянув Пункт Незламності та один із мобільних будинків, встановлених у селі.

Перший такий будинок з’явився на подвір’ї сім’ї Таточенків. Конструкція складається з основної сталевої рами та збірних панелей на даху і з боків. Цей будиночок компактний, універсальний та зручний у зборці – його можна використовувати багаторазово та в різних ситуаціях. Тобто за потреби він може бути застосований як спільна кухня, дитяча зона чи медичний кабінет тощо.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь