До медичних закладів Білозерщини прибула благодійна допомога

0
83

Благодійна організація Asociația pentru Susținerea Inițiativelor Comunitare și Sportului за сприяння компанії Mixbook Moldova надала медичні матеріали та набори для медичних закладів Херсонщини. Допомогу зокрема отримали у Посад-Покровському, Дар’ївці, Станіславі та Лиманці.

Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.

Херсонщину підтримують благодійники з різних куточків країни. За 10 днів Рівненщина зібрала і доправила до Херсона майже 200 тонн гуманітарної допомоги. Серед всього вода, пальне, фільтри для очищення води, продукти, одяг, корм для тварин та інше.

За підтримки Агенства ООН у справах біженців  гуманітарна місія “Проліска” разом з  благодійним фондом  «Право на захист» та громадською організацією «Десяте квітня» надали мешканцям області консультації щодо евакуації та відшкодування збитків за втрачене або пошкоджене майно.

На деокупованих територіях наразі працюють міжнародні організації UNICEF та УГКС ООН, які надають людям допомогу, зокрема, гуманітарну, медичну та психологічну.

За інформацією Міністерство охорони здоров’я України, 119 медиків-добровольців долучаються до роботи у постраждалих від підриву Каховської ГЕС областях. Серед них 80 лікарів та 39 медичних сестер.

Найближчими днями медики-добровольці посилять медичний фронт допомоги постраждалим від повені Херсонської та Миколаївської областей.

Як інформує Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, люди, які на момент надзвичайної ситуації проживали або були зареєстровані в населених пунктах, що постраждали внаслідок підтоплень (крім осіб, які на 5 червня були зареєстровані як отримувачі допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам у населених пунктах, які не зазнали підтоплень) можуть отримати від уряду по 5000 гривень на кожного члена родини.

Для цього необхідно не пізніше 31 серпня 2023 року подати відповідне зверененя до органу соціального захисту населення за адресою фактичного місця проживання особисто або передати його через начальника сільської, міської військової адміністрації або уповноважену ним особу. Рішення про надання допомоги ухвалються органом соцзахисту протягом 10 робочих днів з дня подання заяви.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь