До Лиманецького старостинського округу привезли мобільну установку для очищення води

0
22

Днями комунальне підприємство “Струмок-0912” Лиманецького старостинського округу отримало мобільну установку для очищення води.
Про це у Фейсбуці повідомила Дар’ївська сільська рада.

Мобільна установка “Organik” може очистки до 30 кубометрів води за добу. Обладнання надійшло від благодійного фонду “Мамай”.

• Допомога до Херсонщини надходить щодня. Зокрема, благодійники привезли мешканцям Білозерки будівельні набори для ремонту пошкоджених осель. Матеріали доставили волонтери центру “Проліска – Кривий Ріг”. Набори для екстреного ремонту отримали 40 мешканців Білозерки.

• Організація “Коопертатів Хаузинг Фаундейшин” (Програма МТД DOBRE Global Communities) придбала та передала для комунального підприємства “Чорнобаївський Господар” екскаватор-навантажувач JCB 3CX Sitemaster.

  • З 5 по 7 серпня у населених пунктах Лиманецького старостинського округу тривала видача гуманітарної допомоги. Місцеві мешканці отримали від UNISEF та GEM продуктові набори та бутильовану питну воду.
  • За інформацією Херсонської ОВА, представництво “Project HOPE” доставило гуманітарний вантаж до медзакладів Херсонщини. 28 госпіталів отримали обігрівачі, 13 лікарень – матраци, ковдри та подушки. Також 14 шпиталів оновили комплекти постільної білизни. Благодійники передали 1500 таких наборів.Крім того, організація продовжує підвозити питну воду. Жителі Чорнобаївської громади та Комишан додатково одержали від “Project HOPE” термобілизну.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь