До Інгульця доставили 100 будівельних наборів

0
200

Мешканцям села Інгулець Дар’ївської громади передали 100 будівельних наборів.

Про це повідомила Херсонська ОВА у Telegram.

Будівельні матеріали у село привезли волонтери гуманітарного центру «Проліска Херсон» за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентства ООН у справах біженців в Україні. Благодійники раніше вже доставляли в Інгулець гуманітарні вантажі.

Село багато разів обстрілювала армія РФ, через що домівки місцевих мешканців зруйновані або пошкоджені. Людям передали будматеріали для екстреного ремонту – цвяхи, дошки, плівки, ущільнювачі для вікон та дверей, листи ДСП та інше приладдя.

Допомогу роздали 79 мешканцям Інгульця. 14 із них – ВПО.

  • До Східного Музиківської громади та Інгульця та Чайкиного Дар’ївської громади прибули фахівці організації «Лікарі без кордонів». У селах працювали терапевт, психолог, гінеколог та промоутер зі здоров’я.
  • Білозерська та Дар’ївська громади отримають укриття. Кожній із громад передадуть по одній вуличній споруді. Кошти на їх придбання виділили з обласного бюджету.
  • БФ “Ранок відродження” передав обладнання Станіславській громаді. Місцеві комунальники отримали силовий трансформатор, сіп-кабель, насос і частотний перетворювач. Оснащення використають для запуску у роботу артезіанської свердловини у Станіславі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь