До Херсонщини надійшли гуманітарні вантажі з різних куточків України

0
20

До Херсонщини прибули гуманітарні вантажі з Київщини, Тернопільщини, Львівщини та Чернігівщини. Благодійники доправили для мешканців підтоплених населених пунктів продукти харчування, одяг, засоби гігієни та обладнання.

Про це у Телеграмі повідомляє Херсонська ОВА.

Зі Львова Херсонщина отримала 450 коробок індивідуальних сімейних наборів, які включають санітарні засоби для чотирьох людей на період до тижня часу. Також передали резервуари для питної води, миючі засоби та гігієнічні засоби, пральні порошки, підгузки, рушники, засоби для обігріву, речі першої необхідності (зубна щітки, пасти тощо), польові акушерські набори, набори з антибіотиків, протигрибкові препарати та інше.

За підтримки Львівської ОВА та Моршинського заводу мінеральних вод «Оскар» до міста передали партію питної води.

Київщина направила до Херсонщини 21 човен із волонтерами, які надаватимуть оперативну допомогу. Також планують направити водолазну команду та бригади комунальників, електриків та інших фахівців.

Київська ОВА надала 6 двигунів, 2 станції регенерації-очистки води, 10 мотопомп, 4 теплові гармати, 200 літрів бензину, 200 літрів дизпалива, 500 ємностей по 10 літрів для питної води, 20 пожежних рукавів, 20 рятувальних жилетів, 150 пар гумових чобіт, декілька тонн продуктів харчування, 8 тонн питної води, одяг та 200 кілограмів корму для тварин.

120 тонн питної води надійшло з Тернопільщини. В області створили Координаційний центр. Він займатиметься підтримкою населення, наданням медичної та гуманітарної допомоги, поселенням українців, які евакуювалися із зони лиха. На сьогодні Тернопільщина готова прийняти 400 осіб. Для них вже підготовлене житло. Організовано харчування.

Чернігівська ОВА передала Херсонщині вантаж для підтримки роботи рятувальників 5 тонн дизельного пального, спальні мішки, спальні набори, каністри, невеликі генератори, портативні радіостанції, павербанки, ліхтарі, фільтри для води та продукти.

Також відучора на місцях евакуації людей працюють водолази-рятувальники ДСНС Чернігівської області та фахівці з місцевої рятувально-водолазної станції зі спецтехнікою та плавзасобами.

Окрім цього, Чернігівщина готується прийняти до себе дітей з Херсонщини. Їх планують розмістити в одному з дитячих будинків, що знаходиться в області.

Допомога херсонцям надходить і від міжнародних організацій. Програма ООН з відновлення та відбудови миру виділила 30 тисяч доларів США на придбання та передачу громадам Херсонщини 26 надувних човнів, 100 сонячних прожекторів і 32 портативних зарядних станцій із сонячними панелями. Ще 50 тисяч доларів США – на мотопомпи, бензопили, гідроштани і черевики для надання термінової підтримки Державній службі з надзвичайних ситуацій.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь