До другої річниці деокупації правобережжя Херсонщини у Києві представлять перших амбасадорів області
У межах культурно-мистецького проєкту “Херсон – люди, як струни” у Києві 8 листопада відбудеться воркшоп “Шлях до відновлення: стратегічні пріоритети Херсонщини”.
Про це повідомляє Херсонська ОВА у Telegram.
У прогнозованому заході участь візьмуть представники регіональної та місцевої влади, уряду, міжнародних організацій, бізнесу, а також громадського сектору.
Воркшоп “Шлях до відновлення: стратегічні пріоритети Херсонщини” має на меті підвищити обізнаність громад Херсонщини про можливості відновлення та висвітлити потенційні пріоритетні напрямки розвитку на наступні п’ять років.
Під час заходу планується напрацьовані варіанти розвитку Херсонської області за такими напрямами:
- людський капітал;
- безпека громади;
- сільське господарство;
- енергетика;
- реконструкція соціальної та критичної інфраструктури;
- медицина;
- управління відходами.
Також, як зазначає Херсонська ОВА, під час заходу у Києві будуть представлені перші почесні амбасадори Херсонської області. Їхнім завданням буде сприяти просуванню інтересів Херсонщини на національному рівні та за кордоном. Варто зазначити, що амбасадорами стануть діячі, які досягли визначних результатів у різних сферах (наука, культура, спорт тощо), і мають історичний чи ментальний зв’язок із Херсонщиною.
Для участі у воркшопі “Шлях до відновлення: стратегічні пріоритети Херсонщини” треба обов’язково зареєструватися за посиланням.
Захід організовує Херсонська обласна державна адміністрація та установа “Агенція регіонального розвитку “Офіс євроінтеграції” Херсонської області” за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні та фінансової підтримки Європейського Союзу в межах проєкту “EU4Recovery — Розширення можливостей громад в Україні”.
- У Херсонській області запущений проєкт підтримки ветеранів з питань медичного обслуговування. Спеціалісти займатимуться організацією медичного обслуговування воїнів
- Для мешканців Дар’ївської громади проведуть безкоштовні юридичні консультації. Маломобільним особам нададуть натуральну допомогу. Зареєструватись на консультації потрібно через Google-форму або за номером гарячої лінії 0800339474.
- У Чорнобаївській та Білозерській громадах встановили мобільні укриття. Їхня площа складає 10 квадратних метрів. Захисні споруди вміщають 10-15 людей.