До Дар’ївської громади привезли насоси і резервуари для води

0
14

Дар’ївська громада отримала 11 насосів для водопостачання від засновника благодійної організації “Фонд оборони і розвитку України” Ендрю Кінсела і команди самої організації.
Про це повідомила Дар’ївська сільська військова адміністрація у Фейсбуці.
Також благодійники привезли місцевим мешканцям резервуари для води.
Команда благодійної організації допомагає українцям протягом багатьох років. Населеним пунктам фонд надає у користування електричні генератори, а студентам і учням шкіл передають техніку, необхідну для навчання. Військові вже отримали від благодійників більше 2000 одиниць електронного обладнання.

  • Завдяки гуманітарному центру Українського православного собору Святого Андрія у Вашингтоні та керуючому Херсонською єпархією ПЦУ єпископу Нікодиму освітяни Дар’ївської громади отримали ноутбуки.
  • Нещодавно у Дар’ївській та Тягинській громадах працювали мобільні лікарські бригади. Роботу медиків допомогли організувати представники громадської організації “Casers”.
  • Волонтери Українського Червоного Хреста постійно дбають про мешканців Білозерської громади. На минулому тижні місцеві мешканці отримали понад півтори тисячі продуктових наборів від WFP in Ukraine.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь