27.3 C
Kherson
Понеділок, 15 Липня, 2024

Останні новини

До Чорнобаївської громади привезли 1000 гігієнічних та продуктових наборів

Волонтери Херсонської обласної організації Червоного Хреста України доправили у Чорнобаївську  громаду допомогу, надану за підтримки неурядової чеської організації «Людина в біді».

Про це йдеться у Телеграм-каналі Херсонської обласної військової адміністрації.

Попри щоденні ворожі обстріли та проблеми з вчасною доставкою товарів люди матимуть запас харчів та необхідних речей на кілька тижнів, повідомляють в ОВА.

Майже щодня до Чорнобаївської громади надходять гуманітарні вантажі. Благодійники привозять все, що необхідно людям для задоволення першочергових потреб.

За повідомленням Чорнобаївської СВА, минулого тижня мешканці Киселівського старостинського округу отримали продуктові набори від міжнародної продовольчої програми World Central Kitchen. Двічі на тиждень, в рамках продовольчої програми ООН World Food Programme, по округу доставляють продовольчі набори (хліб, тушонку, квасолю). Церква «Святої трійці» м. Одеса надала продуктові набори, новий одяг для дітей та дорослих, які мешкають у селах Зелений Гай та Барвінок.
Крім того, Чорнобаївська СВА завезла для мешканців пошкоджених домогосподарств та для людей з особливими потребами набори, до яких увійшли матраци, ковдри, пледи, постільна білизна та сонячні ліхтарі. Також працівники сільської військової адміністрації доставили дитячі набори одягу від UNICEF для дітей віком від 0 до 14 років.

Громадська організація «Культура демократїї» м. Одеса надала мешканцям будинків, які постраждали внаслідок ворожих обстрілів OSB-плити, рейки та цвяхи для ремонту вікон. Провели заміри дверей у пошкоджених будинках. Двері були виготовлені під замовлення та надані людям для встановлення.

На території Киселівського старостинського округу відновлено електропостачання у всіх населених пунктах. Наразі у селі Зелений Гай проживає 57 людей, у селі Барвінок – 41 людина та в селі Клапая – 124 людини. У Киселівці сьогодні мешкає 1564 особи.

 

 

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info