До Чорнобаївської громади доставили партію лісу

0
73

Чорнобаївська громада отримала деревину від Асоціації міст України (АМУ). Матеріали використають для відбудови об’єктів, які були пошкоджені внаслідок бойових дій.
Про це повідомило Херсонське регіональне відділення Асоціації міст України у Facebook.
Допомогу громаді надали в межах проєкту “2022911 – Підтримка українських муніципалітетів у врегулюванні збройного конфлікту”. Його реалізацією займається Асоціація міст України. Кошти на проєкт виділяє Mallorquí de Solidaritat i Cooperació.
Населені пункти Чорнобаївської громади перебували під контролем ворога 8 місяців. На відновлення їхньої інфраструктури необхідно багато будівельних матеріалів. Йдеться як про приватні будинки, так і про об’єкти соціальної сфери.

  • Мешканці Киселівки отримали гуманітарну допомогу від Товариства Червоного Хреста України. Благодійники привезли до громади набори постільної білизни, ковдри і посуд. Окрім цього, у село доставили плівку для вікон та брезент для відбудови будинків, пошкоджених внаслідок обстрілів.
  • Одеська обласна військова адміністрація виділила 15,5 мільйонів гривень на відновлення Чорнобаївської громади. На відбудову Киселівського ліцею та ясла-садочку з бюджету сусідньої області планують витратити ще 23 мільйона гривень.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь