До Чорнобаївки завітали херсонські митці

0
130

У Чорнобаївці відбувся поетично-музичний захід “Нездоланні”, який організувала “Поетична шафа” разом із громадською організацією “Десяте квітня” та Агентством ООН у справах біженців.
Про це у Телеграмі повідомляє Суспільне Херсон.


Для учасників творчого зібрання авторські пісні виконав Херсонський бард Геннадій Білозубов. Чоловік розповів, що прийшов сюди тому, що діти вступили до лав ЗСУ, а молодший син нещодавно загинув. Сьогодні у репертуарі автора з’явилося багато пісень українською.
Письменниця Олена Маляренко каже, що саме творчість допомогла вижити.

“Хтось вигадував пісні, хтось вірші, хтось переповідав якісь оптимістичні історії. І от цим теж важливо ділитися”, – розповідає Олена.

 
Авторка проєкту Альона Мовчан каже, що поетично-музичний захід також проходив у інших селах Чорнобаївської громади – Посад-Покровському, Киселівці, Благодатному. “Нездоланні” вона називає “арт-терапією”. На кожному заході – своя атмосфера.

“Це об’єднання людей, це арт-терапія, тому що завдяки мистецтву ми співпереживаємо. Це також відновлення культурного життя в громадах. Відбуваються заходи не так часто, як хотілося б, і люди приходять. У нас, до речі, були вільні мікрофони, там люди виступали, вони могли поділитися своєю творчістю, поспілкуватися. Ми розповідали один одному історії, бо це не лише виступи митців, а й спілкування”, – каже Альона.

У жовтні організатори продовжать проводити захід та презентувати творчість херсонських митців.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь