До Чорнобаївки прибула гуманітарна місія

0
34

Міжнародний штаб допомоги українцям доправив гуманітарний вантаж на Херсонщину. До Чорнобаївки, яка прихистила людей відповідної категорії, доставили вантаж з ковдрами, пледами, подушками, генераторами, продуктовими наборами, інвалідними візками та засобами гігієни.

Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.

 Білозерка.info  Білозерка.info

Учасники гуманітарної місії також передали дрони, павербанки, автівки та воду для захисників, які боронять Херсонщину.

До збору допомоги долучилися БФ «Небо України», БФ «Все для перемоги», ГО «МОЖУ», Форпост ЮА. Також гуманітарну місію підтримала мережа автозаправних комплексів.

За словами начальника Херсонської ОВА Олександра Прокудіна, наразі наслідки підриву Каховської ГЕС ліквідовують 200 фахівців з комунальних підприємств 13-ти областей України. Вони відкачують воду, вичищають дороги від мулу, прибирають сміття. У відновленні Херсонщини задіяні тридцять одиниць техніки з інших регіонів –  самоскиди, навантажувачі, екскаватори, трактори, сміттєвози.

Херсонщина отримала допомогу від Київщини, Вінниччини, Волині, Закарпаття, Івано-Франківщини, Кіровоградщини, Львівщини, Полтавщини, Рівненщини, Тернопільщини, Хмельниччини, Черкащини та Буковини.

Наразі формуються окремі бригади енергетиків і газовиків, які відновлюватимуть зруйновану інфраструктуру Херсонщини.

 

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь