До Білозерської та Станіславської громад доставили майже 33 тисячі лампочок

0
184

Майже 33 тисячі лампочок отримали Білозерська та Станіславська громади.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Telegram.


Гуманітарну допомогу передав Обласний гуманітарний штаб. До Станіславської громади доставили 9,8 тисяч лампочок, а до Білозерської – 23 тисячі.
Також селище Білозерка отримало 6 генераторів. Обладнання встановлять на об’єктах критичної та соціальної інфраструктури. Генератори забезпечать їх резервним живленням.
Лампочки та генератори Херсонщині передали Об’єднані Арабські Емірати.

  • До Софіївки Станіславської громади благодійники доставили 130 фільтрів для очищення води та змінні картриджі. Допомога надійшла від Міжнародного благодійного фонду “Руки друзів” у партнерстві з громадськими організаціями ГО “Херсонська ліга соціальних працівників” та Громада UA за підтримки Гуманітарного фонду для України Управління ООН з координації гуманітарних справ/OCHA Ukraine.
  • Дар’ївська територіальна громада отримала 6 мотокос для комунальних підприємств. Обладнання надали громаді завдяки співпраці з програмою DOBRE. Херсонська обласна комунальна аварійно-рятувальна служба передала екскаватор-навантажувач і медичний автомобіль для Дар’ївської та Білозерської громад.
  • Херсонська обласна комунальна аварійно-рятувальна служба передала спецавтівки  для Дар’ївської та Білозерської громад. Екскаватор-навантажувач використовуватимуть для розвантаження гуманітарної допомоги та будівельних матеріалів у Білозерській громаді. Дар’ївська сільська рада отримала медичний автомобіль.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь