До Білозерської лікарні доставили гумдопомогу

0
93

Благодійники доставили до Херсонського та Білозерського госпіталів гуманітарну допомогу у вигляді медичного обладнання та розхідників.

Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.

Для потреб пацієнтів надійшли монітори для контролю фізіологічних параметрів, центрифуги, насос ентерального харчування, апарат ЕКГ, набори для трахеостомії, лапароскопії, діагностики, ліжка, візки та багато інших розхідних матеріалів.

Необхідне обладнання надали благодійний фонд “Дар”, Daar Foundation (США), Medical Bridges Inc. (США). Гуманітарний вантаж передала громадська організація “Регіональний центр сталого розвитку”.

  • До Дар’ївської громади за підтримки благодійного фонду “Ранок Відродження” доставили гуманітарний вантаж із матеріалами для ремонтних робіт.
  • Сапери Херсонщини отримали два броньовані оперативно-рятувальні автомобілі. Автівки Land Rover Defender будуть доправлені до підрозділів ДСНС, які займаються розмінуванням області.
  • Благодійники забезпечили херсонських волонтерів 50 бронежилетами. Засоби індивідуального захисту передали від Групи Метінвест. Ці бронежилети – кулестійкі і захищають від уламків, вага бронеелементів невелика, що значно покращує мобільність тих, хто ними користується.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь