29.3 C
Kherson
Четвер, 28 Вересня, 2023

Останні новини

До Білозерської громади привезли будівельні ремкомплекти

Жителі Білозерської громади, будинки яких постраждали внаслідок ворожих обстрілів, отримають будівельні ремкомплекти.
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала Білозерська селищна військова адміністрація.
«БФ «Проліски» доставили до Білозерки 200 ремонтних комплектів будівельних матеріалів для виконання тимчасових ремонтних робіт. 45 ремкомплектів отримають жителі Білозерки, 55 – правдинці, ще 100 комплектів будуть рівномірно розподілені між мешканцями Дніпровського та Кізомису», – розповів заступник начальника Білозерської військової адміністрації Олексій Журавленко.
Також посадовець зазначив, що це друга партія ремонтних комплектів, які надійшли до громади. У січні мешканці Білозерської ТГ отримали 50 ремкомплектів від Херсонської ОВА. Але поки що потреба мешканців пошкодженого майна у будматеріалах повністю не закрита.

 Білозерка.info  Білозерка.info
Крім ремкомплектів всі старостати отримали по 1000 OSB-листів. В наявності є ще 3000 листів, за якими можна звернутися у разі потреби до військової адміністрації.
Для отримання допомоги у вигляді будматеріалів для тимчасового ремонту зруйнованого майна потерпіла особа – власник нерухомості перш за все повинен звернутися до поліції з відповідною заявою. Наступний крок – звернення з талоном-повідомленням та заявою про видачу будівельних матеріалів до військової адміністрації або до свого старости.
14 лютого у Білозерській громаді розпочала роботу комісія з технічного обстеження об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок збройної агресії російської федерації.
Власникам пошкодженої через агресію росії нерухомості необхідно звернутися до ЦНАПу і надати наступні документи:
– паспорт;
– заяву про пошкодження нерухомого майна;
– талон-повідомлення від поліції про відкриття кримінальної справи проти окупантів через руйнування;
– документи, що підтверджують право власності на нерухоме майно.
Юридичним особам необхідно додати документи, що підтверджують повноваження представника такої юридичної особи, а саме:
– завірену копію витягу з ЄДР;
– паспорт;
– завірену копію наказу про призначення керівника або довіреність на вчинення відповідних дій від імені такої юридичної особи.
Після вашого звернення староста села узгодить дату та час виїзду комісії.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info