До Білозерської громади прибула чергова партія будівельних матеріалів

0
75

Мешканці Білозерської громади отримали будівельні матеріали для ремонтних робіт.

Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.

За інформацією Білозерської СВА, до громади доставили 950 листів шиферу, який зможуть одержати власники пошкодженого житла.

На превеликий жаль, населенні пункти Білозерської громади продовжують потерпати від обстрілів з боку російський військових. Внаслідок ворожих атак кількість пошкоджених осель зростає, а разом із тим потреби місцевого населення у допомозі на відновлення житла.

Серед тих, хто долучається до вирішення цих проблем – Обласний гуманітарний штаб, який забезпечує громади регіону всім необхідним для відбудови осель.

Для того, щоб отримати будматеріали, необхідно звернутися до місцевої військової адміністрації.

  • Учора мешканці звільнених громад Херсонщини отримали від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів 888 продуктових наборів, 250 порцій готових обідів, 2200 буханок хліба, 21840 літрів питної води. Також людям передали 180 листів шиферу, 39 шт. брезенту, 39 шт. плівки для вікон та 88 кубічних метрів брусу.
  • 28 серпня Станіславська сільська рада надала медикам “швидкої” бронежилети та каски, які вкрай необхідні під час виїздів на виклики в зоні активних бойових дій.
  • Уряд ухвалив рішення щодо збільшення заробітної плати бюджетникам, які безпосередньо працюють в зоні можливих та активних бойових дій. На збільшення зарплат можуть розраховувати працівники установ, закладів та організацій в окремих районах Херсонської, Миколаївської та Одеської областей, які фінансуються з держбюджету та входять до переліку територій, що затверджений Міністерством реінтеграції.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь