18.1 C
Kherson
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Останні новини

До Білозерського ліцею завітав спецпідрозділ поліції (ФОТО)

 Білозерка.info

Перед початком літніх канікул в гості до учнів Білозерського закладу початкової освіти–наукового ліцею ім. О.Я.Печерського завітали ювенальні поліцейські та спеціалісти вибухотехнічної служби Головного управління Національної поліції області. Вони нагадали дітям правила поведінки при виявленні підозрілих або вибухонебезпечних предметів, а також провели з учнями тренувальне навчання щодо правил евакуації з ліцею при виявленні там підозрілого предмета.

 Білозерка.info

За задумом, в ліцеї учень виявив підозрілий предмет і повідомив директору, який викликав поліцію. У навчальному закладі була оголошена загальна тривога. Правоохоронці евакуювали дітей та вчителів, які організовано і без паніки залишили будівлю згідно з планом евакуації. Вона зайняла кілька хвилин. Територію ліцею огородили, учнів відвели на безпечну відстань.

Спеціалісти-вибухотехніки визнали предмет вибухонебезпечним, з дотриманням правил безпеки винесли його за територію навчального закладу і знешкодили муляж вибухового пристрою.

 Білозерка.info

Після тренування для школярів та вчителів поліцейські провели лекцію. Начальник вибухотехнічної служби ГУНП Олександр Козюра розповів учням про види боєприпасів і вибухових предметів, вказав основні причини нещасних випадків і ознайомив дітей з правилами поведінки при виявленні боєприпасів.

 Білозерка.info

– Якщо ви знайшли вибухонебезпечний предмет, категорично забороняється торкатися його, піднімати, не можна наносити удари по корпусу, переносити або перекочувати його з місця на місце, – зазначив Олександр Козюра. – Ні в якому разі не варто кидати предмет в багаття або розводити вогонь поблизу нього.

Поліцейський озвучив учням номери телефонів установ, куди треба звертатися у разі виявлення підозрілих предметів.

 Білозерка.info

Начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько нагадав дітям правила дорожнього руху, правила безпеки та поведінки під час спілкування з незнайомцями та в яких випадках обов’язково треба викликати поліцію.

 Білозерка.info

– Саме під час канікул переважна більшість дітей залишаються без пильного нагляду дорослих. Важливо, аби під час відпочинку та ігор діти не забули про елементарні правила безпечної поведінки, – зазначив Ярослав Шанько.

 

За матеріалами Відділ комунальної поліції Херсонської області

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info