До 5 тисяч доларів гранту можуть отримати підприємці Херсонщини

0
117

Малий та середній бізнес регіону має можливість отримати грант на свою діяльність. Про це повідомило Міністерство реінтеграції.

Програма допомагатиме бізнесменам подолати наслідки повномасштабної війни, а також збільшити кількість робочих місць. У реалізації допомагає Бюро з питань гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

В пріоритеті – ФОП та підприємства, що постраждали через війну та реалізують/виробляють товари або надають послуги, які покривають базові потреби населення.

Отримані кошти можна витратити на покупку оснащення, оренду приміщення, лізингу обладнання тощо. Грант надають у розмірі до 5 тисяч доларів США. Додатково можна скористатися бізнес-консультаціями за темою, яку обере підприємець. На це дається п’ять годин.

Для того, щоб подати заявку, потрібно:

  1. Заповнити анкету та додати бізнес-план у довільній формі за цим посиланням.
  2. Взяти на роботу мінімум на півроку принаймні одного постраждалого від війни працівника. Витрати на зарплатню грант не компенсує.
  3. Протягом встановлених термінів відзвітувати про використання гранту.

Якщо у вас виникли додаткові запитання – звертайтесь за телефоном 0 800 339 518 (з понеділка до пʼятниці з 09:00 до 17:00) або за електронною адресою: UKR-feedback@drc.ngo .

Також дія програми поширюється на Дніпропетровську, Миколаївську та Запорізьку області.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь