28.5 C
Kherson
Неділя, 14 Липня, 2024

Останні новини

До 31 січня 2022р. візьми участь у вікторині і громада отримає приз!

«Вікторина для родини» – це онлайн-тест, який допоможе виявити, наскільки добре ви знаєте медіа, чи розумієте принципи роботи журналістів і чи вмієте відрізняти якісний медіаконтент від шкідливого. І ще – розібратися у темі глибше і отримати за це призи!

Важливо – за право отримати цінні призи у конкурсі змагаються не окремі громадяни, а цілі ОТГ!

Як саме взяти участь?

Для того, аби взяти участь, вам необхідно до 31 січня 2022р.:
1. Перейти на веб-сторінку вікторини: https://victoryna.zmi.in.ua

  1. Уважно прочитати та обов’язково відповісти на всі запитання вікторини. Для того, аби відповісти, оберіть лише один варіант відповіді з запропонованих.
  2. Натиснути кнопку «Відправити».
  3. У формі реєстрації вказати своє повне ім’я, обрати область та ОТГ, у якій ви мешкаєте, ввести номер телефону. Після цього потрібно поставити галочку навпроти поля «Погоджуюсь з політикою конфіденційності» та натиснути кнопку «Верифікувати».
  4. Дочекайтесь смс, яке прийде на телефон, що ви вказали у формі реєстрації. Очікування може тривати протягом 1 хвилини. Введіть код у відповідне поле. Та знову натисніть «Відправити». Ваш результат зараховано!
  5. Тепер ви можете переглянути свій результат проходження вікторини.7. Оновіть сторінку, аби подивитись на позицію своєї ОТГ у рейтингу громад.

    Зверніть увагу! Одна людина може взяти участь у вікторині лише один раз.

Як будуть обирати переможців?

Відбір переможців серед ОТГ буде відбуватись у два етапи:

1. Кількісний відбір
У першому етапі організатори відберуть 20 ОТГ, від яких участь у вікторині взяла найбільша кількість учасників станом на 00:00 1 лютого 2022 року.

2. Якісний відбір
У другому етапі буде відібрано зі списку фіналістів ті 10 ОТГ, які пройшли вікторину краще за всіх і дали найбільший відсоток правильних відповідей.

Хто організовує цей конкурс?

ГО «Львівський медіафорум» у межах проєкту «Якісні медіа для вразливих аудиторій», який реалізує «Львівський медіафорум» за підтримки Міністерства Закордонних Справ, у справах Співдружності та розвитку Великої Британії

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info