До 15 років ув’язнення засудили колишнього правоохоронця з Білозерки

0
518
Мешканця Херсонщини засудили до 15 років позбавлення волі за співпрацю з ворогом. В період окупації правобережної частини області чоловік командував “отрядом специального назначения “Гром” гу мвд херсонской области”.
Про це повідомила Черкаська обласна прокуратура на своїй сторінці у Фейсбуці.
З фотографії на офіційний сторінці прокуратури у соціальній мережі стає зрозумілим, що йдеться про білозерця Романа Камянського. До війни чоловік служив командиром взводу №2 роти поліції особливого призначення ГУНП в Херсонській області, мав звання капітана.
За даними слідства, засуджений пішов на співпрацю з ворогом та добровільно обійняв посаду “временно исполняющего обязанности заместителя командира батальона патрульно-постовой службы гу мвд херсонской области”, а згодом посаду “временно исполняющего обязанности командира отряда специального назначения “Гром” гу мвд херсонской области”. Очолюваний ним підрозділ шукав та затримував проукраїнські налаштованих мешканців Херсонщини.
На вказаних посадах колишній правоохоронець сумлінно виконував вказівки окупаційної адміністрації, підтримував дії та рішення, спрямовані на встановлення та утвердження тимчасової окупації державою-агресором частини території України.
Спеціальне досудове розслідування (in absentia) в кримінальному провадженні здійснювали слідчі ТУ ДБР, розташованого у м. Києві, та працівники Черкаського управління ДВБ Національної поліції України.
Білозерця заочно засудили до 15 років ув’язнення з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах України та в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, в органах, що надають публічні послуги на строк 15 років та з конфіскацією майна, відповідно до ст. 54 КК України позбавлено спеціального звання капітана поліції.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь