33.9 C
Kherson
Неділя, 14 Липня, 2024

Останні новини

До 1 вересня навчальні заклади району готові

Сьогодні, 31 серпня, відбулося засідання громадської ради при Білозерській райдержадміністрації. 

Про готовність навчальних закладів до навчального року доповіла начальник  відділу освіти, молоді та спорту РДА  Колісніченко С.С.                  

З метою забезпечення підготовки закладів освіти району до нового навчального року  видано розрорядження голови районної державної адміністрації “Про утворення районної комісії по перевірці закладів освіти щодо підготовки до 2017- 2018 навчального року та опалювального сезону“.

У всіх навчальних закладах було проведено ремонти приміщень навчально-виховного призначення.

За рахунок залишків освітньої субвенції за 2016 рік виконано капітальний ремонт:

– заміна вікон у Правдинській школі (49,958 тис. грн.),

– капітальний ремонт покрівлі шкільного відділення Чорнобаївського НВК (195,235 тис. грн.),  

– ремонт спортивної зали Благодатнівської школи (127,494тис.грн.),

– капітальний ремонт даху Кізомиської школи(415.тис грн ).

Проведено косметичні ремонти у всіх їдальнях та харчоблоках загальноосвітніх закладів.

Як зазначила Світлана Сергіївна, найкращими по підготовці до нового сезону  районною комісією визнані  серед  шкіл  – Токарівська, Томинобалківська, Садівська, Кізомиська, Правдинська, Білозерська № 2.

Серед дошкільних навчальних закладів- Киселівський,  Велетенський, Радянський, Федорівський, Олександрівський,  Новотягинський, Інгулецький.

У 28 –  дошкільних закладах району поновлено м’який і твердий інвентар, холодильне та електричне обладнання для харчоблоків,  столовий посуд, придбано технічні засоби, оргтехніку тощо.

У загальноосвітніх навчальних закладах району за кошти (батьків та спонсорів) проведені поточні ремонти навчальних приміщень на загальну  суму 905 000 грн.

Велика увага при перевірках зверталась на дотримання правил пожежної безпеки. За результатами огляду  з’ясовано, що  не всі ясла – садки забезпечені первинними засобами пожежогасіння (вогнегасниками) у необхідній кількості).

Голова РДА  Віктор Романов зазначив, що з метою забезпечення  належного функціонування  дошкільних та загальноосвітніх закладів району проведена робота з укладання договорів  на постачання у 2017 році  електричної енергії та природнього газу. Проводяться нові конкурсні торги з придбання твердого палива для закладів освіти, які працюють на вугіллі. Не всі дошкільні заклади стовідсотково  забезпечені твердим паливом. 

Проведено  ремонти шкільних автобусів, які  забезпечують підвіз  дітей, що проживають на відстані понад три кілометри від навчально- виховного закладу у сільській місцевості.

На виконання Законів України “Про дошкільну освіту“, “Про загальну середню освіту “ забезпечено функціонування 28-ми ясел-садків, 23 школи І-ІІІ ступенів, 3 школи – І-ІІ ступенів.

Взагалі на  1 вересня цього навчального року до школи піде  –  6416 школярів.

Наталя Юшко

ДОВІДКОВО:

Цей матеріал надійшов на конкурс журналістських робіт, який проводить ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» в рамках проекту “Сільська рада онлайн” в партнерстві з порталом «Білозерка Інфо» та газетою «Придніпровська зірка» за підтримки чеської неурядової організації NESEHNUTI в рамках Програми трансформаційної співпраці Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info