16.5 C
Kherson
Понеділок, 15 Травня, 2023

Останні новини

Дніпровські артисти підкорили “Співочу птаху”

 Білозерка.info

“Сезон літніх відпусток у повному розпалі, а нам без діла не сидиться! – пише у фейсбуці Олена Бутковська, директор Дніпровського БК. – Звістка про III відкритий вокальний фестиваль- конкурс народної творчості “Співоча птах- 2019” покликала нас на гастролі. 

Олешшя радо привітало наших дебютантів – вокальний ансамбль народної пісні «Дзеркало душі», дует «VOICE-ART» та постійного учасника фестивалю Антона Нікіфорова.

 Білозерка.info

«Дзеркало душі» та Антон повернулися з перемогою: у кожного нагорода – Диплом II ступеню, а для дівчат участь стала неабияким досвідом. 

 Білозерка.info

Вітаємо з вдалим дебютом та перемогою !!! 

Реакція залу була неймовірна – колективу «Дзеркало душі» аплодували з самої появи на сцені і до останніх секунд виступу! Ми давно не чули таких овацій на адресу артистів. Пишаємося ними. Вдячні нашим артистам за те, що витримали неймовірне навантаження ( з 8 години ранку до 21 години вечора), трималися мужньо. Ну, а сам виступ – як кажуть “Талант і в Африці талант”! Молодці – це мало сказано. Особлива подяка молодому керівнику та виконавцю Антону Нікіфорову! Бажаємо нових яскравих перемог усім, хто присвятив своє життя творчості!!!
Окрема подяка Агрофірмі «Білозерський» та Дніпровській сільській раді за те, що вони постійно допомагають та сприяють творчому життю Дніпровського будинку культури.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info