28.2 C
Kherson
Четвер, 21 Вересня, 2023

Останні новини

Дмитро Доманський, головний лікар Білозерської центральної районної лікарні, розповідає про епідеміологічну ситуацію в районі

Як повідомляє Білозерська РДА, за останню добу у районі зафіксовано 11 лабораторно-підтверджених випадків захворювань на COVID-19.

В таких населенних пунктах:

– 4 осіб – жителі смт Білозерка
– 2 особи – жителі с. Станіслав
– по одному випадку зафіксовано в селах Олександрівка, Посад-Покровське,  Чорнобаївка, Дніпровське та Токарівка.

Всі особи перебувають на амбулаторному лікуванні під щоденним медико-санітарним наглядом, до обласної інфекційної лікарні госпіталізовано 1 особу.

05 листопада COVID-патрулями проведено 10 рейдів та складено 6 актів про порушення карантинних норм. Крім того, районним відділенням поліції спільно з представниками органів місцевого самоврядування складено 1 адміністративний протокол.

Просимо всіх, а особливо тих, хто знаходиться у зоні ризику, – це люди похилого віку, люди з супутніми захворюваннями (цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, хронічні захворювання легень), відповідально ставитись до свого здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких.

Будьте здорові!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info