Для ветеранів війни та членів їхніх сімей спрощено призначення пільг на оплату ЖКГ

0
190

Уряд спростив процедуру призначення пільг на оплату житлово-комунальних послуг для ветеранів війни та членів їх родин.
Про це повідомило Міністерство соцполітики України у Facebook.
В Україні ухвалили експериментальний Порядок взяття на облік та призначення пільг на оплату житлово-комунальних послуг для цих категорій населення. У ньому зазначені деякі нововведення.
У випадку, якщо особа сама не може подати заяву на призначення пільги на ЖКП, то з травня 2024 року у членів сім’ї з’явиться можливість це зробити. Також замість двох окремих заяв про взяття на облік пільговика і надання пільг подаватиметься одна спрощена. Заяву можна буде подати вже не тільки у паперовій, а й в електронній формі, зокрема через “Дію”.
Окрім цього, зменшиться обсяг даних, який потрібен для призначення пільг. Частину інформації Міністерство соцполітики та Пенсійний фонд України отримуватимуть через обмін і взаємодію між інформаційними системами держорганів.
Спрощення щодо взяття на облік та призначення пільг на оплату ЖКГ увійдуть у дію через 4 місяці після технічних доопрацювань інформаційних систем.
Раніше для того, щоб отримати пільги на оплату ЖКГ, ветеранам необхідно було самостійно звернутись до уповноважених органів. Тепер для усіх захисників та членів їх родин стануть доступними соціальні гарантії.

  • На Херсонщині посилили заходи безпеки. На засіданні Ради оборони представники СБУ нагадали про заборону розповсюджувати інформацію про місце перебування воїнів ЗСУ. Також чоловіки призовного віку повинні мати при собі документи, які посвідчують особу.
  • 200 категорійних родин у Білозерській громаді отримають дрова. Паливні матеріали придбала Білозерська селищна рада. Загальна потреба громади у паливній деревині на опалювальний сезон складає не менше 10 тисяч кубометрів.
  • Чорнобаївська громада придбала для ЗСУ 70 дронів “Генерал Черешня-7”. На обладнання витратили 1 млн 358 тис грн. Постачальником безпілотників стала київська компанія “Центр дослідження безпілотних систем”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь