Для Киселівського ліцею розробляється проєкт укриття

0
190

Департамент розвитку територій Херсонської ОДА замовив розробку проєктно-кошторисної документації для будівництва протирадіаційного укриття на території Киселівського ліцею.

Про це йдеться у договорі, опублікованому на порталі державних закупівель “Prozorro”.

За цей проєкт ХОДА заплатить з обласного бюджету 170 тис грн.

Закупівля проводилась без використання електронної системи, що допускається в період дії воєнного стану.

У договорі вказано, що укриття має вміщувати до 300 людей одночасно та відповідати вимогам захисної споруди. Проєкт виготовлять до 5 липня 2024 року.

Підрядник – ТОВ “Таурі Компані”, яке належить херсонцю Іллі Соловйову. Від початку цього року його компанія отримала понад 10 підрядів, пов’язаних з проєктним будівництвом, на загальну суму 2,7 млн грн.

  • Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Херсонській області майже рік працює над відбудовою Посад-Покровського. Наразі з власниками зруйнованого житла підписано 373 договора щодо передачі прав замовника.
  • Чорнобаївська громада посіла 20 місце у ТОП-30 громад України, які придбали найбільше безпілотників за період війни. Окрім цього, у подібному рейтингу, який був складений з урахуванням порівняння відсоткового співвідношення бюджету до витрачених грошей на дрони, Чорнобаївська громада зайняла 6 місце із 15.
  • 13 грантових проєктів Херсонщини отримають підтримку благодійників на 10 тис. дол. на кожну ініціативу. Є серед переможців і організації Білозерської, Чорнобаївської та Станіславської громад. Так, у громадському місці Чорнобаївки буде встановлена станція очищення води.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь