18.6 C
Kherson
Неділя, 24 Вересня, 2023

Останні новини

Дівчина з Чорнобаївки виграла в конкурсі «Маленька супермодель світу»

 Білозерка.info

Українки завжди славилися своєю красою і талантом. Чимало наших землячок залишили видатний слід у світовій історії, і сучасні україночки підтримують ці славні традиції. Особливо якщо батьки піклуються про те, щоб з раннього віку їх малятко могла розвивати свої творчі здібності.

Так, наприклад, вчинили батьки Христини Залевської – з 4-х років дівчинка захопилася танцями, брала успішну участь у багатьох змаганнях. Потім з’явилися нові інтереси – вокальне мистецтво, малювання, гра на фортепіано. І у всіх цих починаннях батьки підтримували доньку, заохочували її участь у всіляких конкурсах.

Зараз у 11-річної учениці Чорнобаївського навчально-виховного комплексу – безліч грамот, нагород, дипломів за перемоги в творчих змаганнях і конкурсах юних красунь, в тому числі і міжнародних. Днями Христина повернулася з Греції, де до довгого ряду своїх досягнень додала ще одну корону – за Супер Гран-прі в конкурсі «Маленька супермодель світу».

При цьому всі, хто знайомий з Христиною, відзначають, що дівчинка вона скромна і перемогами своїми не хизується, а наполегливо працює над собою. У майбутньому мріє стати телеведучою або моделлю, і вже зараз пробує себе в цих сферах. Бажаємо Христині успіхів в її діяльності, щоб Херсонщина підтримувала свій імідж регіону красивих і талановитих дівчат.

 

За матеріалами: grivna.ks.ua

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info