2.4 C
Kherson
Неділя, 10 Грудня, 2023

Останні новини

ДІВЧИНА-СИРОТА СТАЛА ВЛАСНИЦЕЮ КВАРТИРИ У C.ЧОРНОБАЇВКА

Кожна дитина, яка не мала можливості жити у повноцінній сім’ї, мріє про міцну родину і свій куточок. Втілити бажання про власне житло сьогодні допомагає держава.

Незважаючи на обставини сьогодення, робота щодо забезпечення житлом дітей-сиріт у Білозерському районі продовжується.

В рамках цільової програми діти-сироти отримують кошти на придбання власної оселі, серед них щасливою власницею однокімнатної квартири у с.Чорнобаївка стала Лідія Смоквіна, яка родом з с.Кізомис. Оселю з косметичним ремонтом придбали за 213 721 гривень, повідомляє Білозерська РДА.

23 квітня до Лідії завітали голова райдержадміністрації Andriy Nedelko, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Михайло Жадан, Чорнобаївський сільський голова Ігор Дудар та його заступник Євген Родіонов. Керівники привітали молоду господиню з новосіллям та побажали подальших успіхів у житті.

Нагадаємо, що у березні поточного року за рахунок державної програми квартиру у м. Херсоні купила дівчина-сирота з с.Понятівка.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info