Дітям із Дар’ївської громади розповіли про правила мінної безпеки

0
115

Інструктори громадської організації “Асоціація саперів України” провели у Дар’ївській школі заняття з мінної безпеки.
Про це повідомляє видання “Вгору”.
Навчання для дітей організували інструктори Тігран Мащенко та Іванна Луцик. Молодші, середні та старші школярі вивчали правила мінної безпеки окремо.
Найменші дивились тематичний мультфільм та долучилися до гри, в якій допомогли хлопчику Тарасику вибратися із території, забрудненої вибухонебезпечними предметами.
Старші учні слухали лекцію, на якій інструктори розповідали, з якої причини на замінованих територіях ще довго буде небезпечно знаходитись.
Також дітям розказали про нерозірвані боєприпаси, міни, детонатори, саморобні вибухові прилади і про те, як і під що їх маскують.
Наприкінці занять юним мешканцям Дар’ївки подарували зошити та вкладки-пам’ятки з важливою інформацією.

  • Рятувальники Херсонщини отримали 100 бронежилетів від ГО “Львівський оборонний кластер”. Це вже друга партія допомоги для працівників ДСНС. Перші 350 бронежилетів вони отримали від благодійників одразу після звільнення Херсона.
  • Станом на 4 вересня на деокупованій Херсонщині сапери обстежили 81 769,3 гектар територій, з них 69 074,2 гектарів – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено понад 95,5 тис. вибухонебезпечних предметів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь