Дітям із Дар’ївської громади розповіли про мінну безпеку

0
56

Херсонські поліцейські проводять профілактичні просвітницькі заходи у деокупованих  населених пунктах області. Про правила поведінки з вибухонебезпечними предметами розповіли школярам із Дар’ївської громади.

Про це у Телеграмі повідомила Поліція Херсонської області.


Правоохоронці посилили профілактичну роботу з дітьми через великий масштаб замінування деокупованого правобережжя Херсонщини та майже щотижневі випадки травмування людей на мінах.

В організації заходу на території Дар’ївської громади допомогла місцева вчителька, яка запросила на заняття дітей різного віку. Також освітянка організувала онлайн-трансляцію уроку для школярів зі сусідніх населених пунктів.

Вибухотехніки продемонстрували юним мешканцям Херсонщини зразки боєприпасів. Розповіли, як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть приховуватись, які знаки про них попереджають та яких правил безпечної поведінки потрібно дотримуватися, якщо помітив міну або боєприпас.


Дітей попередили, що не можна забирати собі на пам’ять уламки від снарядів чи гільзи, гратися у вирвах від ворожих ударів, у зруйнованих обстрілами будівлях та  місцях, де велися бойові дії.
Основне правило, яке засвоїли діти: побачив підозрілий предмет – не підходь, не торкайся, повідом дорослим, одразу телефонуй на 101 або 102!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь