21.7 C
Kherson
Середа, 27 Вересня, 2023

Останні новини

Дитячий садок у Розливі працюватиме!

 Білозерка.info

Працівники Білозерської селищної ради на чолі з селищним головою Антоніною Чередник відвідали дитячий садок у селі Розлив, де провели нараду з колективом садка.

На зустрічі вирішувалось питання майбутнього дошкільного закладу: чи потрібен він в селі, або краще перевести дітей в Білозерський садок.

 Білозерка.info

Після наради були організовані батьківські збори, які відвідали депутати Білозерської ради Андрій Повод та Євген Шепель. На основі наради присутні прийняли рішення, що дитячий садок буде працювати, але потрібно провести оптимізацію, щоб доцільніше витрачати кошти на його утримання.

 Білозерка.info

Таке рішення задовольнило, як батьків вихованців, так і працівників садка. Крім того, селищний голова озвучив, що будівництво вуличного освітлення в селі Розлив включене до переліку об’єктів, які реалізуються за рахунок інфраструктурної субвенції в 2018 році.

 

За матеріалами: Білозерка.ua

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info