Ср, 17 Чер 26
23.5°C

Діти зі Станіславської громади відпочили на Київщині

Наталія Свирида 05 Серпня, 2025

Юні мандрівники зі Станіславської громади повернулася з відпочинку на території Миронівської міської територіальної громади Київської області.

Про це повідомила Станіславська сільська рада.

Зміна у дитячому таборі “Зоряний” тривала 14 днів тривала. До програми відпочинку увійшли різноманітні майстер-класи, конкурси, екскурсії, дискотеки. Комфортні умови, чарівна природа, безпечне укриття, творчі та креативні вожаті зробили відпочинок дітей незабутнім. А, головне, що діти змогли наживо поспілкуватися з однолітками, якого їм так бракує в реаліях війни. 

Наталія Свирида

Статті автора