Діти зі Станіславської громади відпочили на Київщині
Юні мандрівники зі Станіславської громади повернулася з відпочинку на території Миронівської міської територіальної громади Київської області.
Про це повідомила Станіславська сільська рада.

Зміна у дитячому таборі “Зоряний” тривала 14 днів тривала. До програми відпочинку увійшли різноманітні майстер-класи, конкурси, екскурсії, дискотеки. Комфортні умови, чарівна природа, безпечне укриття, творчі та креативні вожаті зробили відпочинок дітей незабутнім. А, головне, що діти змогли наживо поспілкуватися з однолітками, якого їм так бракує в реаліях війни.
- Людей, що проживають у модульному містечку Чорнобаївської ТГ, забезпечили продуктовими наборами. Гуманітарну допомогу привезли волонтери фонду Global Empowerment Mission Ukraine.
- У Чорнобаївській громаді відремонтували покрівлю багатоквартирного будинку, який був розтрощений від ворожих обстрілів. Це колишній так званий “вчительський” дім, розташований поруч зі школою.
- У Киселівському старостинському окрузі Чорнобаївської громади з’явилась сучасна зона для активного відпочинку та занять спортом. Новий спортивний майданчик обладнаний сучасними тренажерами та має зручне й безпечне покриття.