Діти зі Станіславської громади отримали від благодійників канцелярське приладдя

0
3

Благодійний фонд Support Kherson надав допомогу дітям зі Станіславської громади. Представники організації привезли школярам канцелярське приладдя та спортивний інвентар.
Про це у Facebook повідомила Станіславська сільська територіальна громада.
Гуманітарну допомогу розподілили серед дітей молодшого шкільного віку з Олександрівки, Станіслава, Широкої Балки та Софіївки.

 Білозерка.info  Білозерка.info  Білозерка.info
Канцелярське приладдя та спортивний інвентар отримали діти із багатодітних родин, сироти та позбавлені батьківського піклування. Також “портфель школяра” порадував дітей з обмеженими можливостями та постраждалих під час обстрілів.
Фонд Support Kherson засновано Нісаром Ахмадом і активістами з Херсонщини у 2022 році. Діяльність фонду спрямована на допомогу населенню Херсонської області, яке постраждало від російської агресії.

  • За інформацією Офісу Генпрокурора України, станом на ранок 19 серпня 2023 року, більше ніж 1627 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф. 504 дитини загинули та понад 1123 отримали поранення різного ступеня тяжкості. Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 487, Харківській – 300, Київській – 129, Херсонській – 124, Запорізькій – 99, Миколаївській – 97, Дніпропетровській – 96, Чернігівській – 71, Луганській – 67.
  • Працівники Головних інспекцій поліції Хмельницької та Херсонської областей передали дітям Дар’ївської громади приладдя для занять спортом. В одному з укриттів, де школярі організували для себе спортзал, правоохоронці встановили шведську стінку, штангу з дисками та повісили боксерську грушу. Також в укритті з’явилися нові гантелі, м’ячі та запас питної води.
  • Наприкінці літа юні мешканці Білозерської та Дар’ївської громад відправились у подорож на Івано-Франківщину. У місті Яремче школярі відпочили у таборі “Вільні діти”. Поїздку дітей організував Патріарший паломницький центр УГКЦ.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь