Діти загиблих військових-добровольців отримуватимуть збільшені виплати

0
199

Для дітей загиблих воїнів, які вступили у лави ЗСУ добровільно, Уряд збільшив розмір соцдопомоги.

Про це повідомило Міністерство реінтеграції у Telegram.

Збільшені виплати надаватимуть дітям загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, які добровільно брали участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, та не входили до складу добровольчих формувань територіальних громад. Статус для таких неповнолітніх встановлюється згідно із Законом «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту».

З 1 квітня розмір виплат на одну дитину зросте з 2361 гривні до 7800 гривень. Якщо у родині двоє та більше дітей, то матеріальна допомога збільшиться з 2361 гривні до 6100 гривень на кожного неповнолітнього.

  • ВПО зможуть отримати субсидію на оренду житла. Ініціативу реалізують у червні 2024 року. Розмір виплати буде залежати від кількості осіб у сім’ї, яка орендує житло, доходів домогосподарства.
  • З Чорнобаївки запустять пільговий автобусний маршрут до Миколаєва. Перший пробний рейс відбудеться 21 березня. Автобус виїжджає з Чорнобаївки о 8 ранку та прибуває до автовокзалу у Миколаєві.
  • ВПО у Чорнобаївській СТГ отримали 800 індивідуальних комплектів постільної білизни. Допомогу доставили за підтримки гуманітарного штабу “Центр підтримки бізнесу та економічного розвитку” та організації Save the Children. Також сім’ям з Білозерської, Станіславської та Калинівської громад видали 1600 непродовольчих наборів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь