Ср, 19 Лют 25
-3°C

Діти з Киселівки пройдуть оздоровлення на Закарпатті

Олена Бджола 13 Січня, 2025

У 10-денну мандрівку до Закарпаття відправились 38 юних мешканців Херсонщини, у тому числі й з Киселівки Чорнобаївської громади.

Про це повідомила Херсонська ОВА у Telegram.

Для школярів організували відпочинок у медико-соціальному центрі «Чілдренс Лакі Ленд». Там реабілітацію пройдуть діти з Киселівки, Великої Олександрівки, Кочубеївки, Заградівки, Орлового та Новобратського.

Фото: Херсонська ОВА

Учні попрацюють з психологинею та арттерапевткою Артцентру «Колібрі» Заріною Лебедєвою. Також вони візьмуть участь у танцювально-руховій терапії з хореографом Денисом Христюком. Окрім цього, дітям нададуть фізіотерапевтичну допомогу.

Поїздку організував БФ «Дитяча щаслива земля», а трансфер – «Укрзалізниця». Підтримку у впровадженні ініціативу надали ГО «Південна Стратегія Розвитку» та ЮНІСЕФ. А БО Helping to Leave та Save Ukraine подарували школярам наплічники.

Олена Бджола

Статті автора