Діти з Киселівки отримали музичні інструменти

0
75

На початку квітня на Херсонщині побувала Віце-прем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук. Метою робочої поїздки стала перевірка процесу відновлення деокупованих територій. В рамках візиту Верещук відвідала Киселівку.

Під час спілкування з місцевими мешканцями вона дізналася про знищений росіянами музичний гурток. З проханням допомогти у його відновленні до Віце-прем’єр-міністра звернувся житель села Микола Островий.

“За декілька місяців до великої війни мені вдалося здійснити давню мрію – створити музичний гурток духових інструментів, в якому б займалися місцеві дітлахи. Однак інструменти, що в нас були, розбили росіяни”, – поділився пан Микола.

В період окупації та після звільнення Чорнобаївської громади творчих занять не вистачало як викладачам, так і дітям.

«Ми займались три рази на тиждень. Було весело, планували вже виступати, але не вийшло, тому що почалась війна», – згадує довоєнні часи учасниця духового гуртка Юлія.

З проханням допомогти киселівським дітям відновити гурткові заняття Ірина Верещук звернулася до голови Криворізької військової адміністрації.

Днями, завдяки Мінреінтеграції на чолі з Іриною Верещук, голові Ради оборони Кривого Рогу Олександру Вілкулу та Херсонській ОВА, до Киселівки привезли музичні інструменти, аби діти знову могли займатися улюбленим заняттям.

1 квітня Віце-прем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук разом із начальником Херсонської ОВА Олександром Прокудіним побували у Посад-Покровському і Киселівці. Представники влади передали ноутбуки та планшети школярам цих двох сіл. Сучасні гаджети від UNICEF отримали 204 дитини.

14 квітня 154 гаджети від UNICEF отримали учні двох шкіл Білозерської громади – Миролюбівської та Надеждівської.

19 квітня відповідна допомога надійшла учням Чорнобаївки. Планшети та хромбуки здобувачам освіти передали Народний депутат України Вікторія Вагнєр і перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій.

За інформацією Херсонської обласної державної адміністрації, 968 планшетів та 631 хромбук отримали також учні, котрі мешкають у Дарʼївці, Музиківці, Східному, Широкій Балці, Олександрівці, Високопіллі, Великій Олександрівці, Миловому, Дудчанах та Борозенському.

 

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь