Діти з громад Білозерщини відправились у подорож до Польщі

0
235

На тимчасове перебування за кордон, до Польщі, виїхали 37 дітлахів з Херсонщини. Це юні мешканці Миролюбівки, Кізомису, Музиківки, Велетенського, Білозерки, Янтарного,  Зміївки, Берислава та Херсона. Їх супроводжують 37 дорослих.

Про це повідомила Херсонська ОВА у Telegram.

За кордоном дітей очікуватиме комфортне проживання, харчування, розваги, культурне дозвілля. Вони зможуть відпочити від щоденних обстрілів, оздоровитись, реабілітуватись та попрацювати з психологом. Мандрівка для дітлахів з Херсонщини є безкоштовною.

Подорож влаштував БФ «Аджалик».

  • У Дар’ївській СТГ реалізовують проєкт, пов’язаний із безкоштовним прокатом ортопедичного обладнання. На придбання оснащення виділили 50 тис грн. Ініціатива реалізується за фінансування Української Волонтерської Служби.
  • Білозерська громада отримала ескаватор-навантажувач. Таку ж спецтехніку передали Тягинській та Новоолександрівській громадам. Екскаватор застосовуватимуть для проведення аварійно-відновлювальних робіт.
  • «Лікарі без кордонів» відвідали Дар’ївку та Інгулівку Дар’ївської громади, Музиківку та Загорянівку Музиківської громади. Медики провели консультативні прийоми. Місцеві мешканці змогли отримати допомогу від терапевта, психолога, промоутера здоров’я та гінеколога.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь