12.6 C
Kherson
Неділя, 21 Квітня, 2024

Останні новини

Діти з Дар’ївської громади відпочинуть у Румунії

Діти з Херсонщини вирушили у мандрівку до румунського міста Сучава. Серед них – юні мешканці Дар’ївської громади.
Про це повідомляє відділ освіти, молоді і спорту Дар’ївської сільської ради у Фейсбуці.
Можливість відпочити закордоном отримали діти з багатодітних сімей, ті, хто постраждав внаслідок повномасштабної війни і підриву Каховської ГЕС, а також школярі, які проживали на територіях громади до її деокупації. Подорож  допомогли організувати Служба у справах дітей Дар’ївської сільської ради, Департамент соціального розвитку Херсонської ОДА та директори місцевих шкіл.

  • 17 серпня діти з Дар’ївської громади відправились у Хмельницьку область – до літнього табору “Ecoland” на базі санаторію “Лісова пісня”.
  • 10 серпня благодійний духовно-реабілітаційний табір “Вільні діти” у Зарваниці на Тернопільщині прийняв на відпочинок 40 школярів із Дар’ївської та Тягинської громад, а також з Херсона.
  • Більше ніж 1601 дитина постраждала в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф. Станом на ранок 18 серпня 2023 року, за офіційною інформацією ювенальних прокурорів, 502 дитини загинули та понад 1099 отримали поранення різного ступеня тяжкості. Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 485, Харківській – 299, Київській – 129, Херсонській – 120, Запорізькій – 99, Миколаївській – 97, Дніпропетровській – 94, Чернігівській – 71, Луганській – 67.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info