Діти з Дар’ївки пройдуть курс реабілітації на Київщині

0
159

Школярі з Дар’ївки відправляться у подорож до Київської області. Разом із ними у мандрівку поїдуть діти із Херсона, Приозерного та Зимівника.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Telegram.
Загалом до медичного центру психологічної реабілітації “Джерело” поїдуть 20 дітей з Херсонщини. У медцентрі вони проведуть два тижні. Діти зможуть оздоровитись, пройти психологічну реабілітацію і попрацювати із психологами. Також дітлахи візьмуть участь у розважальних програмах і відвідають екскурсії визначними місцями Києва.
За потреби діти перебуватимуть у медичному центрі довше. Трансфер малечі з Херсонщини до Київщини організувала “Укрзалізниця”.

  • У 2023 році лікарі-волонтери громадської організації “CASERS” надали понад 2,6 тисячі консультацій на Херсонщині. До області приїхали 32 лікарі з усієї країни. Місцевим мешканцям видавали необхідні ліки і допомогу: милиці, засоби гігієни, пелюшки, одяг, взуття, окуляри тощо.
  • Жителі Гончарного та Кізомиса Білозерської громади отримали гуманітарну допомогу. Місцевим мешканцям видали продуктові та сімейні набори, генератори, а дітям – іграшки. Допомогу привезли волонтери благодійного фонду Global Empowerment.
  • У 2023 році 837 дітей з Херсонщини відпочили в інших містах України та закордоном. Дітлахи пройшли реабілітацію у санаторних закладах Буковеля, Пущі-Водиці, Яремчі, а також пансіонатах Хмельницької та Івано-Франківської областей. Вони відвідали Німеччину, Туреччину, Узбекистан, Румунію та Польщу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь