Діти з Білозерської та Дар’ївської громад відпочинуть у таборі на Івано-Франківщині

0
63

Юні мешканці Білозерщини відправились у подорож на Івано-Франківщину. У місті Яремче вони відпочиватимуть у таборі “Вільні діти”.
Про це повідомив відділ освіти Дар’ївської сільської ради на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Чудову нагоду школярі отримали завдяки Патріаршому паломницькому центру УГКЦ. Організацією поїздки займались департамент соціального розвитку ХОДА і служба у справах дітей Дар’ївської сільської ради.

Загалом у таборі побувають 24 дитини з Білозерської та Дар’ївської громад.

Цього літа діти зі звільнених громад Херсонщини мали можливість оздоровитися як в інших регіонах України, та і закордоном. Крім того, дорослі організували для них змістовний відпочинок вдома.

  • 18 серпня юні мешканці Дар’ївської громади поїхали до міста Сучава в Румунії.
  • 10 серпня у мандрівку на Тернопільщину вирушили діти з населених пунктів Дар’ївської громади. Школярів запросили до благодійного духовно-реабілітаційного табору “Вільні діти” у Зарваниці.
  • Департамент реалізації гуманітарної політики ХОВА підготував низку заходів для дітей, які проживають на деокупованій території області. Активності проводять у Чорнобаївській, Білозерській, Музиківській та Херсонській громадах. Із дітьми працюють майстри народної творчості, бібліотекарі, кінематографи та інші фахівці. В ігровій формі малечу навчають основам безпеки життєдіяльності, медіаграмотності, а також проводять пізнавальні екскурсії та заняття з плетіння ляльок-мотанок.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь