Нд, 14 Гру 25
1.6°C

Діти з Білозерської, Музиківської та Чорнобаївської громад оздоровляться у Яремчі

Тетяна Мороз 24 Червня, 2025

Юні жителі Музиківки, Правдиного, Киселівки та Білозерки активно відпочинуть і оздоровляться у Карпатах. Школярі 24 червня вирушили з Херсона у Яремче Івано-Франківської області.

Про це повідомила Херсонська ОВА.

Неповнолітні відпочиватимуть не тільки фізично, а й морально, зміцнюватимуть своє здоров’я та набиратимуться сил у дитячому санаторії “Прикарпатський”. Загалом із населених пунктів області, які постійно обстрілює ворог, на Івано-Франківщину вирушили 30 школярів.

“Діти їдуть до Одеси, там їх зустрічає представник ЮНІСЕФ та проводить до дитячої кімнати, а потім працівники Укрзалізниці допомагають їм розміститися у вагоні. Зранку вони будуть вже в Яремчі”, –розповіла завідувачка сектору оздоровлення дітей Департаменту соціального розвитку Херсонської ОДА Світлана Петренко.

Фото скринів відео ХОВА

Корисне дозвілля для школярів організував Департамент соціального розвитку Херсонської ОДА.

ли дітлахи.

Тетяна Мороз

Статті автора