Діти з Білозерської громади відпочинуть на Київщині

0
150

Діти з Білозерщини вирушили в освітню поїздку до Київської області. Разом із ними поїхали школярі із Херсона та Бериславської громади.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Telegram.
Загалом протягом 21-го дня 10 юних мандрівників із Херсонщини будуть оздоровлюватися у Пущі-Водиці. Школярі зможуть відпочити від постійних ворожих обстрілів своїх рідних населених пунктів. Також юні жителі Херсонщини дізнаються більше про свої права та обов’язки і правила поводження у ситуаціях, коли їхні права порушуються. Також діти поспілкуються з ровесниками.
Мандрівка проходить у межах правоосвітнього проєкту “Кожен має право!”.

  • Діти з Білозерщини відновлюють ментальне здоров’я у Румунії. Для 67 школярів організували безоплатне проживання та харчування і змістовне дозвілля. Малеча вже встигла відвідати виставку “Вирази війни в Україні через мистецтво”.
  • 10 дітей із Киселівки та Чорнобаївки пройдуть курс психологічної реабілітації у Києві. Два тижні дітлахи будуть знаходитись у Київському дитячому медичному центрі психологічної реабілітації “Джерело”. Діти поспілкуються з психологами та однолітками, для них проведуть екскурсії історичними місцями Києва та веселі розважальні програми.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь