Діти із Широкої Балки та Олександрівки стали переможцями новорічного конкурсу

0
333

Учні з Широкобалківського та Олександрівського ліцеїв взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу “Новорічна композиція”.
Про це повідомила Станіславська сільська рада у Facebook.
У конкурсі, який проводив КЗ “Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді”, змагалися школярі з 47 закладів освіти Херсонської області.


Володарями І місця стали учні Широкобалківського ліцею: Тімур Новосад, Кирило Швець, Данило Мацур, Ростислав Довгаль, Євгенія Перепелиця, Євген Винокуров та Злата Білута. Також перше місце за новорічну композицію отримала семикласниця з Олександрівського ліцею Анна Недибалюк.
Дипломи за ІІ місце вибороли учні Широкобалківського ліцею Євгеній Васильчук, Владислав Артем’єв, Данило Новосад, Марія Ватаманюк та Владислав Васильчук. Друге місце у конкурсі також посіла Вікторія Поліщук з Олександрівки.
Третьокласники Широкобалківського ліцею Тимофій Індичанський та Маргарита Іванова, шестикласниця Олександрівського ліцею Владислава Поліщук нагороджені дипломами за ІІІ місце.
До всеукраїнського конкурсу “Новорічна композиція” дітей Станіславської громади підготували вчителі Наталія Омелянівна Муринець, Олена Олександрівна Деркач, Зоя Петрівна Чернявська, Наталя Василівна Прилєпська та Світлана Олександрівна Вітіннік.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь