Діти із Чорнобаївської громади побували на занятті з мінної безпеки

0
121

Ювенальні поліцейські спільно з рятувальниками провели у Чорнобаївській СТГ урок з мінної та пожежної безпеки для дітей молодших класів.
Про це повідомила поліція Херсонської області у Telegram.


Школярі дізнались про види вибухонебезпечних предметів та побачили їх макети.
Учнів попередили, що не можна брати з собою подібні речі, кидати їх у вогонь, проводити з ними механічні дії тощо. Також поліцейські нагадали, за якими номерами слід дзвонити у разі виявлення підозрілого предмету.
Працівники ДСНС нагадали дітлахам про правила поведінки при пожежі та у разі звучання сигналу “Повітряна тривога”.
Ювенали повторили з дітьми правила дорожнього руху, закликали використовувати флікери у темний час доби. Наприкінці заняття школярі отримали світловідбивні браслети та пам’ятки безпеки.

  • Мешканці Станіславської громади отримали будівельні матеріали для ремонту домівок. Допомогу доставив Український Червоний Хрест. Це плити OSB, брус, дошки, шифер та гвіздки.
  • У Миролюбівці та Музиківці відкрили два центри психосоціальної підтримки. Простори допомогло облаштувати Товариство Червоного Хреста України за підтримки Данського Червоного Хреста.
  • Працівникам ЦНАПів у Білозерській, Дар’ївській, Музиківській, Станіславській та Чорнобаївській громадах передали електровелосипеди. Електротранспорт надійшов від організації «Кімонікс Інтернешнл Інк.» у межах ініціативи «Зміцнення громадської довіри» (UCBI – 4).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь