28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Діти Білозерського району оздоровлюються на курорті державного значення

 Білозерка.info

01 червня у Міжнародний день захисту дітей у м.Скадовськ на відпочинок до дитячого оздоровчого табору ім.Ю.О.Гагаріна Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України направлено 41 дитину з Чорнобаївської, Миролюбівської, Дар`ївської, Микільської, Посад-Покровської, Благодатнівської сільських рад. На придбання путівок з районного бюджету було виділено 200000 гривень.

ДОТ ім. Ю.О.Гагаріна знаходиться в екологічно чистій зоні на півдні Херсонської області, в місті-курорті державного значення Скадовську, на узбережжі мілководної Джарилгацької затоки, яка добре прогрівається сонячними променями, має чудові цілющі якості та підходить для безпечного купання дітей.
Цей курорт славиться як істинно дитячий курорт. Через мілководдя затоки в спекотні літні дні вода прогрівається до 30-32 градусів Цельсія.
Швидке випаровування підвищує насиченість води морськими солями, концентрація яких вище концентрації відкритого моря і досягає 22%. Вода в затоці насичена мінералами, йодом і бромом, необхідних для профілактики і лікування захворювань верхніх дихальних шляхів і нервової системи. Дозований вплив на дитячий організм коктейлю з повітряних ванн, сонячних променів, морських купань і теплого піску сприяють ефективному оздоровленню, загартовують організм дитини, роблять його стійким до простудних та інфекційних захворювань.
Табір потопає в зелені. В найжаркіший день відпочиваючих рятує чарівна прохолода дерев. А краса розарію не тільки радує око, але й покращує настрій, дозволяючи протягом всього дня вдихати аромат квітучих троянд.
У таборі чудовий пляж з блакитними хвилями, на якому хочеться загорати та купатися без кінця. На морі діти перебувають 5 годин: 3 години до обіду, 2 години після обіду під обов’язковим наглядом медиків, інструктора з фізичної культури та плавання, матроса-рятувальника і загонових вихователів.

Пора літнього оздоровлення триває. З питання оздоровлення дітей пільгових категорій та учнів шкіл району на чорноморському узбережжі на ІІ зміну, яка розпочнеться 16 липня, звертайтеся до управління соціального захисту населення райдержадміністрації, кабінет №13, контактний телефон 33971.

 Джерело: Білозерська РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info