20.6 C
Kherson
Четвер, 28 Вересня, 2023

Останні новини

Дистанцію тримай і краще не дрімай

 Білозерка.info

15 січня близько першої години ночі на трасі Одеса-Мелітополь біля села Висунці сталася ДТП. Водій вантажівки DAF, яка рухалася за КАМАЗом з причепом, вочевидь, заснув. Дистанція між машинами не відповідала встановленим нормам і DAF стукнув причеп КАМАЗа. Від цього причеп відчепився і зупинився. DAF, хоч і не на великій швидкості, але сильно врізався у причеп та розвернувся поперек дороги. В результаті аварії водії не постраждали, але у КАМАЗі злетіла задня вісь, у DAFі кабіну та двигун відірвало від рами (на знімку). 

Шановні водії! Ще раз попереджаємо про приховану небезпеку того, що ви сідаєте за кермо зморені, не відпочивши. Причиною приблизно 25% всіх серйозних аварій на дорогах є втома водія і, як наслідок, засипання за кермом. Найбільший ризик засипання спостерігається в далеких поїздках, особливо в темний час доби і при монотонних дорожніх умовах. Практика свідчить, що через чотири години безперервного водіння реакція водія знижується вдвічі, через вісім годин – у шість разів. За цими показниками сонний водій стає небезпечнішим від п’яного. Недарма у європейських країнах існують обмеження тривалості водіння, порушення яких тягне за собою величезні штрафи. 

Ігор Загоскін,керівник відділення БДР

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info