Десятикласник Станіславського ліцею став призером Всеукраїнського конкурсу творчих робіт

0
226

Олександр Яник, 10-класник Станіславського ліцею ім. К.Й. Голобородька, посів II місце у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт до Дня Соборності України.
Про це повідомила Станіславська громада у Facebook.


ГО “Інститут політико-правових та релігійних досліджень” традиційно у 2024 році проводив конкурс творчих робіт “Національно-патріотичне становлення молоді”. Мета заходу – сприяння утвердженню української національної та громадянської ідентичності, підтримки обдарованої молоді.
Цьогоріч у конкурсі взяли участь 20187 молодих українців. Серед такої великої кількості конкурсантів Олександр Яник отримав відзнаку за друге місце.

  • Українці, які опинились у складних життєвих ситуаціях, можуть отримати безкоштовні психологічні консультації. Поради щодо підтримки ментального здоров’я надасть сімейний лікар, терапевт або педіатр. Ці спеціалісти за необхідності видають направлення до інших фахівців.
  • Волонтери місії “Проліска Херсон” доставили гуманітарну допомогу до Станіслава, Інгульця та Зеленівки. Родинам, які проживають у пошкоджених російськими обстрілами оселях, від “Проліска Херсон” видали 250 будівельних наборів та 450 OSB-листів для екстреного ремонту.
  • Мешканці Білозерщини отримали розкладачки, ковдри, матраци та постільну білизну від БО “Save the children”. 55 наборів отримали жителі Розливу та Новодмитрівки, домівки яких постраждали внаслідок обстрілів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь