3.9 C
Kherson
П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Останні новини

Дерегуляція: в березні парламент має скасувати низку нормативних актів, які обмежують діяльність бізнесу

У п’ятницю, 10 березня, на своєму засідання уряд прийняв законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо покращення інвестиційного клімату”, а також ухвалив відповідні зміни до Податкового та бюджетного Кодексів.

“Документи потрібно прийняти у парламенті у наступні два тижні. Вони пленарні – і ми спробуємо внести ці проекти законів у порядок денний парламенту.

Потім, будемо дивитися, як приймати – одразу в цілому чи розбивати по читаннях. Парламентський фактор – це дуже складний фактор. Законопроекти охоплюють дуже велику кількість сфер, тому очікувати що їхнє проходження у Верховній Раді буде простим – не варто. Доведеться поборотися”, – розповів про перспективи проходження проекту закону голова офісу ефективного регулювання (BRDO) Олексій Гончарук.

Проект закону прийнято в ході чергової хвилі реформи дерегуляції. У листопаді минулого року Кабінет міністрів скасував 367 постанов та нормативних актів, які обмежували діяльність бізнесу в Україні. Передбачається, що набуття чинності “дерегуляційного пакету” покращить позиції України в рейтингу Doing Business 2018. 

Олексій Гончарук, голова офісу ефективного регулювання (BRDO), для VoxConnector

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info