Депутатка Білозерської селищної ради Ксенія Мішина перейняла досвід Дмитрівської громади

0
61

Нещодавно депутатка Білозерської селищної ради Ксенія Мішина відвідала Дмитрівську територіальну громаду на Кіровоградщині. Метою поїздки було ознайомлення з досвідом місцевих підприємців, які нещодавно відкрили тут пекарню.
Про це повідомили журналісти сайту Знам’янка.City.

Ксенія Мішина прочитала матеріал про відкриття пекарні в Дмитрівці у соцмережах. Це настільки зацікавило активістку, що вона сконтактувала з представниками громади і приїхала до Дмитрівки.

«Я побачила ту мрію, яку давно виношую в голові, – розповідає Ксенія після відвідин пекарні. – Її реалізували люди значно старші за мене, у час війни. Це говорить про те, що все можливо, потрібно бажання, конкретний план дій і багато роботи, але результат того вартий. Такі маленькі, але «свої» підприємства необхідні, бо вони в громадах є елементами продовольчої безпеки», – розповіла місцевим медійникам Ксенія.

 

За словами голови Дмитрівської сільської громади Наталії Стиркуль, проєкт з будівництва пекарні вдалося реалізувати спільно із програмою USAID DOBRE.

«Таким чином ми підтримали місцевих агровиробників, очікуємо на нові робочі місця та поповнення бюджету громади, яка прагне до розвитку навіть у складні часи війни. І ми готові ділитися досвідом створення подібних кооперативів з іншими громадами», – зазначила очільниця громади.

Ксенія Мішина сподівається, що досвід, набутий у Дмитрівці, допоможе створити пекарню у Білозерській громаді. На думку депутатки, це забезпечить місцевих мешканців робочими місцями та власним продуктом.

«Коли на території були росіяни, вони підірвали всі об’єкти критичної інфраструктури, енергозабезпечення, водозабезпечення, вивезли обладнання, – розповідає Ксенія, – Наразі проблем із забезпеченням хлібом немає, але коли звільнять лівобережжя Херсонщини, потреба зросте. У нас в громаді активні люди, ініціативні. Думаю, що разом реалізуємо кооператив з хлібопекарським напрямком».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь