30 C
Kherson
Середа, 19 Червня, 2024

Останні новини

Денис Трускавецький – гордість школи та району

Гордість Правдинської школи – учень 11-го класу Денис Трускавецький, вже неодноразово доводив, що талановиті діти – талановиті у всьому. Завдяки цілеспрямованості, ентузіазму другий рік учень очолює штаб самоврядування школи «Райдужне коло». Користується авторитетом та повагою серед учнівського, вчительського колективів та односельчан. Має багато друзів, бо дуже толерантний, люб’язний, милосердний і завзятий.

Учень захоплюється ракетомоделюванням, переможець І, ІІ рівнів районних та обласних змагань. А ще Денис – «Учень року-2015».

Знаходячись за крокі від досягнення мрії кожного школяра – закінчення школи, має багато планів. Бажаємо, щоб потенціал Дениса не згасав, щоб він вдало здав ЗНО та вступив до омріяного вузу. 

Адміністрація школи

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info