28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

День Святого Миколая на Білозерщині

День Святого Миколая українці святкують 19 грудня. У цей день діти отримують солодощі під подушу, тому чекають на це свято з нетерпінням.  Але Святий Миколай ходить не тільки по домівках, а й по школах, садочках, бюджетних установах. Тож, давайте подивимось як святкували це свято на Білозерщині.

У Станіславській СТГ Святий Миколай завітав у декілька установ.  Весело та цікаво пройшло святкування  у Станіславському ЗПЗСО ім. К. Й. Голобородька. Діти гралися, виконували завдання, співали пісні та отримали солодкі подарунки. Святий Миколай побажав усім міцного здоров’я,  гарного настрою, незабутніх свят та веселих канікул!

 Білозерка.info

У Станіславській публічній бібліотеці Святий Миколай пустив тепло, якого тут не було більше 5 років. Встановлені євро вікна допоможуть новим батареям наповнити та зберігати тепло та затишок.

 Білозерка.info

15 грудня 2021 року благодійний фонд “Мій дім” м.Херсон організував у Станіславі свято «Місто Різдва» для 35-ти категорійних дітей Станіславської громади. Діти були в захваті від підготовленої програми: подорож до «Східного базару», «Зустріч із пастухами  у Віфлеємі», де дітей частували смачною випічкою та теплим чаєм. Учні побували на майстер – класі з розпису Різдвяних торбин. Ло завершенню свята, діти отримали подарунки, зробили гарні  фото на пам’ять  та сповнені морем позитивних емоцій повернулися додому.

 Білозерка.info

19 грудня у Широкобалківському ЗПЗСО відбулося свято ” До нас завітав Святий Миколай” для 32 дітей з категорійних сімей.

Учні 10-ти класів разом з вчителем музичного мистецтва Кисельвою С.В. підготували театралізоване дійство з піснями ,танцями, віршами, загадками, вікторинами, іграми та конкурсами. Радість ,усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали ,якою великою справою є творити добро ,дарувати один одному любов та турботу.

Від свого покровителя діти отримали солодкі подарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива посмішка, дитяча радість. Щира вдячність за спонсорську допомогу ,придбання солодких подарунків, висловлюється колишній випускниці закладу Абрамович Анні та її чоловіку Олександру.

Також, приємним сюрпризом до Дня Святого Миколая для усіх учнів початкової школи стали подарунки від спонсора Кутковського Андрія Петровича.

 Білозерка.info

17 грудня до учнів Томинобалківського ЗПЗСО завітав святий Миколай, який є взірцем чесності, доброти і милосердя. З нагоди цього свята учні 8-11 класів підготували театралізоване дійство, а вихованці гуртка “Оазис” – танець. Від свого покровителя діти отримали подарунки. Учні, батьки та вчителі висловлюють щиру подяку за солодощі дітям до дня Святого Миколая шефам та благодійникам: Пастушенку А.І., Чередник А.І., Дурману А.В., Донцю А.О., Посуньку В.Ю., Турчиній Г.Я., Поддубному В.О., Прокопасу С.М., Терів Г.І., Марку М.І, Лутюку І.І., Кобальчинській І.О., Онісімовій Л.П., Слободянюку В.С.

 Білозерка.info

16 грудня в комунальній установі “Бiлозерський iнклюзивно-ресурсний центр” Білозерської селищної ради відбулося свято для дітей закладу – заняття з елементами творчості приурочене до дня Святого Миколая! Кожна дитина змогла проявити свій талант та організаторські здібності. На початку Тетяна Тритенко розповіла історичні дані про Святого Миколая, а потім діти написали йому листа. На свято завітала Анастасия Гусева, помічниця Миколая, з цікавими завданнями. Olha Brovchuk підготувала і провела майстер клас для наших діточок ( виготовлення янголів, ялинок, сніжинок). Директор закладу Анастасия Грекул привітала присутніх зі святом, побажала всім здоров’я та вручила Новорічні подарунки.

 Білозерка.info

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info