День спільнодії “Ти як?” Дізнавайся. Піклуйся. Звертайся: Самодопомога” відбувся у Білозерській громаді
У Білозерській громаді провели захід, присвячений Дню спільнодії “Ти як?” Дізнавайся. Піклуйся. Звертайся: Самодопомога”.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Telegram.
Загалом до активностей на Херсонщині долучились 75 учасників: представники органів влади, фахівці соціальної, медичної, ветеранської, освітньої та правоохоронної сфер, психологи, представники Центрів життєстійкості, волонтери. Окрім Білозерської, події проходили у Херсонській, Високопільській, Милівській, Калинівській, Нововоронцовській громадах.


Координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” Ірина Задорожня представила платформу “Ти як?” та розділ “Самодопомога”. Організатори розповіли про власний досвід використання технік самодопомоги, навчили учасників практикам асертивного спілкування, корисного мислення та підтримки сну.



Всеукраїнську програму ментального здоров’я “Ти як?” впроваджують в Україні за ініціативи першої леді Олени Зеленської.
- Білозерська громада співпрацюватиме із Первомайською громадою. Громади разом створюють модульне містечко для ВПО. Також дітей з Білозерської ТГ планують відправити на оздоровлення.
- У Чорнобаївці працює телемедичний центр. Мешканців села безкоштовно консультують провідні українські лікарі. Фахівці зв’язуються із пацієнтами через захищений відеозв’язок.
- Старшокласники зі Станіславської громади вирушили на Закарпаття. Дітлахи доєднаються до виїзного інтенсиву GoGlobal Catch-up Camp “Покоління Перемоги”. На них очікує навчання, розваги та заходи з відновлення психічного здоров’я.